Gelişimin ve Değişimin İçin

Canlı Dersler Seni Bekliyor

UFİ

UFİ ile Eğitim Heryerde

UFİ Online Eğitim Platformu

UFİ

Güçlü Eğitim Kadrosu

Sınırsız Destek

UFİ

Kurumsal

Hakkımızda

Sınavlara Hazırlığın En Kolay Yolu

UFi Online Eğitim Platformu

Online Eğitim Nedir?

Fiziksel bir yer ya da zaman sınırı olmayan, öğretmen ile öğrencinin aynı yerde olmadığı, internet erişimine sahip olan herkesin kendi seçtiği ortamda akıllı telefon, tablet, bilgisayar ya da akıllı televizyon gibi araçlarla eğitim alabildiği sistemdir.


Online eğitim, öğretmenin canlı sunumuyla olabileceği gibi daha önceden işlenmiş bir içeriğin/dersin tekrarıyla da gerçekleşebilir. Temel anlamda online eğitim, internet tabanlı tüm eğitsel uygulamaları kapsayan geniş bir tanımdır.

Neden UFi Online Eğitim?

ÖĞRENCİ ODAKLI – SINAV ODAKLI – MEKÂN KISITLAMASIZ – EKONOMİK EĞİTİM


İnternetin olduğu her yerde zamandan ve mekândan bağımsız olarak sınavlara hazırlanabilirsiniz. Günümüzde internete erişmek kadar kolay ne olabilir? İnternete erişimimiz ne kadar kolaysa işte online eğitime erişmekte o kadar kolaydır.


Biz de UFi Online Eğitim Platformu olarak tüm bunları göz önünde bulundurarak sizin için bu platformu hayata geçirdik. UFi online eğitim programı ile hayallerinize bir ay gibi çok kısa sürede ulaşmaya hazır olun!.


Günümüzün sağlık sorunları ve yoğun koşullarında düzenli bir programı takip ederek sınava hazırlanmak, buna zaman bulmak neredeyse imkansız. Ancak UFi online eğitim bunu yapmak isteyen insanlar için bulunmaz bir fırsat.

Amacımız ve Hedefimiz Nedir?

ufionlineegitim.com olarak gayemiz ve çabamız; siz değerli üye ve üye adaylarımıza gerek eğitim - öğretim hayatınızda ki gerekse kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz derslere kolaylıkla ulaşabileceğiniz, kullanıcı dostu profesyonel bir platformda, zaman - mekân sınırı olmadan, günümüz teknolojilerinin avantajlarından yararlanarak en iyi fiyat en kaliteli hizmet garantisi ile sunarken, eğitim ve öğretim anlayışına uygun güvenilir, ilkeli, disiplinli ve başarılı hizmet anlayışımızı devam ettirmektir.

Eğitmen Başvurusu

ufionlineegitim.com, yeni nesil eğitim kadrosuna dahil olmak ve ailemizin bir parçası olmak için aşağıdaki insan kaynakları formunu doldurabilirsiniz.

CV Ekle

Blog

Üniversiteye Hazırlıkta Online Eğitimin Önemi ve Avantajları

Öğrencilerin zamandan ve mekandan bağımsız şekilde, bilgisayar teknolojisi...

Devamını Oku...

LGS’ye UFi Online Eğitim Platformu ile Dilediğince Hazırlan

Öğrencilerin zamandan ve mekandan bağımsız şekilde, bilgisayar teknolojisi...

Devamını Oku...

Üniversite sınavına hazırlanan gençlere 10 tüyo

Öğrencilerin zamandan ve mekandan bağımsız şekilde, bilgisayar teknolojisi...

Devamını Oku...
Tüm Blog Yazıları

İletişim

İletişim Formu

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.