Gelişimin ve Değişimin İçin

Canlı Dersler Seni Bekliyor

UFİ

UFİ ile Eğitim Heryerde

UFİ Online Eğitim Platformu

UFİ

Güçlü Eğitim Kadrosu

Sınırsız Destek

UFİ

LGS’ye UFi Online Eğitim Platformu ile Dilediğince Hazırlan

LGS'ye hazırlanmak, her gencin yaşamındaki en önemli dönüm noktalarından biri... Peki, bu dönüm noktasını evinin konforlu ortamında, kişisel bilgisayarının başında ve her biri alanında uzman eğitimcilerden canlı ders alarak aşmaya ne dersin? Eğer sen de hayatının bu önemli dönemini zorlanmadan, son teknolojiden yararlanarak ve en güncel müfredatta eğitim alarak geçirmek istersen, hemen Ufi Online Eğitim sisteminden yararlanabilir ve seni bekleyen sınava kusursuz bir şekilde hazırlanabilirsin!


Ufi Online ile Türkçe Konularına Rahatça Hazırlan


LGS'de alacağın puanı belirleyen derslerin başında Türkçe geliyor. Eğer sen de Türkçe konularında zorlanıyorsan, Ufi Online Eğitim’de ki canlı dersler tam sana göre! Uzman öğretmenler tarafından anlatılan dersler sayesinde Fiilimsiler, Çok Anlamlılık, Deyimler ve Atasözleri, Söz Sanatları, Cümlede Anlam, Metin Türleri gibi pek çok konuyu eksiksiz bir şekilde öğrenebilirsin. Canlı yayında kafana takılan noktaları öğretmenlerine sorabilir, hangi konularda zayıf olduğunu kolayca bulabilir ve ek çalışma programlarıyla Türkçe sorularında kendi rekorlarını alt üst edebilirsin! Ufi Online Eğitim canlı yayınlarında aynı zamanda Cümlenin Öğeleri ve Yazım Kuralları gibi temel konulardaki eksiklerini de kapatabilir ve sınava eksiksiz bir şekilde hazırlanmanın keyfini yaşayabilirsin!


Sayısal Dersler Artık Korkutucu Değil!


Ufi Online Eğitim sayesinde pek çok öğrencinin zorlandığı sayısal dersler, artık korkutucu olmaktan çıkıyor. Ufi Online Eğitim derslerine katılan uzman eğitimci kadrosu; başarılı anlatımları, pratik soru çözüm yöntemleri ve akılda kalıcı formülleriyle matematiği keyifli bir etkinlik hâline getiriyor ve Çarpanlar, Üslü Sayılar, Kareköklü İfadeler, Olasılık gibi müfredat konularını tüm öğrencilerin zorlanmadan kavrayabilmesine yardımcı oluyor. Fen Bilimleri soruları da Ufi Online eğitimleri ile her zamankinden daha kolay bir hâle geliyor. Birbirinden deneyimli öğretmenlerden alacağın derslerle sen de fen alanında merak ettiğin tüm konuları rahatça öğrenebilir; Basınç, Genetik, DNA, Mevsimler, İklim, Madde ve Endüstri gibi konu başlıklarında karşına gelecek tüm soruları bir çırpıda çözecek bir donanım elde edebilirsin!


UFi Online Eğitim Canlı  Dersleriyle Puanını Zirveye Taşı


LGS'den iyi bir liseye yerleşmene yetecek kadar yüksek bir puan alabilmen için,mutlaka yüksek bir performans göstermen gerekiyor. Eğer bu durum seni endişelendiriyorsa hiç korkma; Ufi Online Eğitim, sana istediğin donanımı kısa sürede sağlıyor. Ufi Online Eğitim canlı dersleri aracılığıyla kolayca öğrenebileceğin. Canlı ders anlatımları boyunca derse ait bilgini geliştirebilir, eski sınavlarda çıkan soru tiplerini uzman öğretmenler eşliğinde çözebilir ve LGS'de performansını maksimuma çıkarmanın püf noktalarını öğrenebilirsin!


Sosyal Bilgiler  ve İngilizce Konularını Kolayca Öğren


LGS'de sorumlu olacağın dersler arasında Sosyal Bilgiler  ve İngilizce de bulunuyor. Uzman öğretmenler tarafından anlatılan Mustafa Kemal Atatürk'ün yaşamına, Milli Mücadele Dönemi'ne ve Kurtuluş Savaşı'na odaklanan İnkılap Tarihi konuları, hem tarihin kilometre taşlarını detaylı bir şekilde öğrenmene hem de LGS'de rakiplerinle arandaki farkı iyice açmana yardımcı oluyor. LGS'ye hazırlık kapsamında katılabileceğin İngilizce derslerinde ise Teen Life, Friendship, In the Kitchen, The Internet ve On the Phone konuları öne çıkıyor. Eğer sen de LGS hazırlık sürecinde kusursuz bir eğitim almak ve en önemli konuları birbirinden deneyimli eğitimcilerden canlı olarak dinlemek istersen hemen Ufi Online Eğitim ailesine katıl, yaşamının dönüm noktalarından birini başarıyla ardında bırakma fırsatını kaçırma!

İletişim Formu

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.